УКРАЇНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДЛЯ ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”

22.Лис.2021
УКРАЇНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДЛЯ ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА”

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ІНФОРМУЄ, ЩО У ПЕРІОД З 25 ЛИСТОПАДА ДО 10 ГРУДНЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ  НАСИЛЬСТВА”.

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. тисячі громадян та сотні держав і громадських організацій з більш  ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючи мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

ШІСТНАДЦЯТИДЕННИЙ ПЕРІОД АКЦІЇ ОХОПЛЮЄ НАСТУПНІ ВАЖЛИВІ ДАТИ:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Тож, метою кампанії “”16 днів проти насильства” в Україні є актуалізація гострих проблем проблем домашнього насильства для української громадськості, а також активізації громадських обєднань та державних установ у діяльності і захисту прав жінок у нашій державі та формування ненасильницької ідеології в українському