Святкові новорічні ранки

03.Січ.2023
Святкові новорічні ранки

Ось і пройшли всі святкові новорічні ранки в нашому садочку, які тривали з 20 по 29 грудня 2022року.

В це казкове свято світ навколо стає яскравішим, очі світяться від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди. Так нехай примножаться казкові миті у вашому житті і всі бажання обов’язково збудуться.

Новорічні ранки у кожному дитячому садку — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.Казкові герої новорічного представлення захопили дітей в дивовижний світ казки веселими хороводами, запальними танками, завзятими іграми. Одним із найулюбленіших занять для малечі є інсценізація казок. В старшій групі «Пролісок» відбулася драматизація казки “Теремок” де діти відчули себе справжніми акторами.

Своїми віршами і піснями діти порадували  гостей, які завітали до них на ранок – Сніговика, Зимоньку, Святого Миколая. Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям.

Галерея зображень