Соціальний педагог

20.Кві.2021

Закон України “Про охорону дитинства” –  Закон визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет, що має важливе значення для забезпечення національної безпеки України, ефективності внутрішньої політики держави, і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні встановлює основні засади державної політики у … Продовжити читання “Закон України “Про охорону дитинства””

Детальніше
24.Лют.2021

  Мета: розкрити  поняття «толерантність», «то­лерантна особистість»; розвивати адекватну само­оцінку, вміння аналізувати, ухвалювати рішення, вибирати правильну позицію; учити встановлюва­ти стосунки на доброзичливій основі; сприяти фор­муванню ціннісних настанов на толерантне спіл­кування та навичок толерантної поведінки, зви­чок; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість; виховувати спостереж­ливість, уважність до інших людей, здатність ба­чити і розуміти відмінність іншої людини … Продовжити читання “Ділова гра з педагогами “Толерантність -виклик часу””

Детальніше
12.Лют.2021

Наш заклад, ЗДО 52  робить свій внесок у зібранні пластику для допомоги учасникам бойових дій, їх родинам і родинам загиблих Захисників!  З осені ми почали збір, але впевнено йдемо до мети бути найкращими учасниками проекту очищення довкілля і допомоги Захисникам! Дякуємо батькам, працівникам закладу, діткам та благодійному фонду “Лелекар” за співпрацю.  

Детальніше
14.Січ.2021

Насильство над дитиною залишає сліди назавжди. Синці та рани можуть загоїтись, але залишаються психологічні наслідки. Дитина страждає також коли стає свідком насильства. Проблема насильства щодо дітей наразі стає особливо актуальною і через карантинні обмеження, повязані із пандемією #COVID19. Допомога дитині, що постраждала від насильства, потребує терпіння, фаховості, залучення різних спеціалістів – юристів, медиків, психологів, соціальних … Продовжити читання “Насильство над дитиною залишає сліди назавжди”

Детальніше
20.Лис.2020

Дорожня карта для осіб, потерпілих від домашнього насильства Домашнє насильство – це те, про що «незручно говорити» і те, що має досить чітке визначення відповідно до ЗУ «Про запобігання на протидію домашньому насильству». «Домашнє насильство -діяння фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між … Продовжити читання “Куди звертатися в ситуації домашнього насильства”

Детальніше