Соціальний педагог

23.Лис.2021

Конспект заняття «Ми всі різні, але ми всі рівні» для дітей старшого дошкільного віку Вступ Процес формування особистості обумовлений соціально-правовою охороною дитинства і соціальним вихованням. Під соціально-правовою охороною розуміється контроль держави за дотриманням прав маленьких громадян, а також роз’яснення цих прав дітям і батькам. Кожній дитині необхідно познайомитися зі своїми правами. Діти повинні знати і … Продовжити читання “Конспект заняття «Ми всі різні, але ми всі рівні»”

Детальніше
22.Лис.2021

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ІНФОРМУЄ, ЩО У ПЕРІОД З 25 ЛИСТОПАДА ДО 10 ГРУДНЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ  НАСИЛЬСТВА”. Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. тисячі громадян та сотні держав і громадських організацій з більш  ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючи … Продовжити читання “УКРАЇНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДЛЯ ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА””

Детальніше
24.Вер.2021

З 1 квітня Уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям: 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця      1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Доплата стосується не лише тих, … Продовжити читання “Пільги для багатодітних сімей!!!”

Детальніше
14.Вер.2021

  Я ЧЕКАЮ НА ТЕБЕ…. ВАМ НЕ ПОТРІБНО ЗМІНЮВАТИ  ВЕСЬ СВІТ… ЗМІНІТЬ ЖИТТЯ ОДНІЄЇ ДИТИНИ!!! УСИНОВЛЕННЯ  – це сім’я назавжди Кількість усиновлених дітей – необмежена. Усиновлення дітей можливе у віці від 2 місяців до 18 років. Прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік та місце народження дитини змінюється. Дитина втрачає усі права і зобов’язання … Продовжити читання “ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ РАДІСТЬ ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї”

Детальніше
20.Кві.2021

Закон України “Про охорону дитинства” –  Закон визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет, що має важливе значення для забезпечення національної безпеки України, ефективності внутрішньої політики держави, і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні встановлює основні засади державної політики у … Продовжити читання “Закон України “Про охорону дитинства””

Детальніше