Соціальний педагог

19.Тра.2020

Сенсорно-моторна інтеграція – це несвідомий процес в нашому мозку, який організовує і фільтрує інформацію отриману від органів чуттів і дозволяє людині усвідомлено і адекватно діяти. Іншими словами, – це нормальна взаємодія наших почуттів, яка дозволяє виконувати повсякденні дії і адекватно функціонувати в соціумі. КЛАСИФІКАЦІЯ СЕНСОРНИХ СИСТЕМ: Зорова Слухова Нюхова Смакова Тактильна (відчуття дотику) Вестибулярна (відчуття руху/рівноваги) … Продовжити читання “СЕНСОРНА ІНТЕГРАЦІЯ. ВЕСТИБУЛЯРНА СЕНСОРНА СИСТЕМА. СИМПТОМИ ПОРУШЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ЧІТКІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РОЗВИТКУ ВЕСТИБУЛЯРНОЇ СИСТЕМИ ВАШОЇ ДИТИНИ”

Детальніше
15.Тра.2020

У 1989році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім’ї. Мета — поглиблення розуміння питань родини, об’єднання можливостей різних країн для розв’язання всіх найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає. Отже, 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім’ї, який відзначається щороку 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї — єдність … Продовжити читання “МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї”

Детальніше
08.Тра.2020

Кожна дитина вчиться досягати своїх цілей, шукає різні шляхи, експериментує. Це цілком нормальний процес. Питання в тому, яким шляхом дорослі дозволяють їй цих цілей досягти. Як правильно реагувати, коли дитина намагається домогтися свого істерикою?   Головне правило: ні в якому разі не можна піддаватися емоційним маніпуляціям дитини. Не можна поступатися дитині коли вона плаче чи кричить … Продовжити читання “ДЕМОНСТРАТИВНА ІСТЕРИКА: ЯК РЕАГУВАТИ?”

Детальніше
04.Тра.2020

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день протидії булінгу. Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Дитині важко впоратись з цією проблемою самотужки і допомога та підтримка батьків дуже важлива. На жаль, більшість жертв булінгу приховує це від батьків. Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті … Продовжити читання “4 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ”

Детальніше
28.Кві.2020

Значення казок у вихованні дітей важко переоцінити. Накопичуючи у собі мудрість колишніх поколінь, вони мають справді чарівну силу: навчальну, розвивальну, творчу. Варто відзначити, що казки впливають на формування мислення дитини, на її поведінку протягом усього дитинства з перших днів життя. Спочатку діти вбирають інформацію про найпростіші цінності й поняття разом з материнськими піснями, віршиками, приповідками. … Продовжити читання “Чому казка – найкращий інструмент для виховання дитини?”

Детальніше
error: Content is protected !!