Соціальний педагог

18.Лис.2022

По всьому світу 13 листопада відзначалося, напевно, найдобріше свято – День доброти. Він не має великої історії, що сягає століть, але вже завоював серця багатьох. День доброти 2022 покликаний нагадати про почуття і моральні якості, які відходять на другий план через швидкий ритм життя. У нашому високотехнологічному світі доброту і сердечність стали забувати і замінювати … Продовжити читання “День доброти”

Детальніше
11.Сер.2022

 

Детальніше
15.Січ.2022

ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПРОБЛЕМАМИ БУЛІНГУ В УКРАЇНІ   Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні   Тематика  UNICEF інформування батьків та дітей про булінг та протидія йому  Благодійний фонд “Kiddo” протидія булінгу Громадська організація “Студена” недискримінаційне навчання Український інститут дослідження екстремізму  дитяче насилля  ЖІНОЧИЙ КОНСОРЦІУМ УКРАЇНИ Попередження та подолання насильства в дитячому середовищі Український фонд … Продовжити читання “Булінг та його протидія”

Детальніше
22.Гру.2021
Детальніше
23.Лис.2021

Конспект заняття «Ми всі різні, але ми всі рівні» для дітей старшого дошкільного віку Вступ Процес формування особистості обумовлений соціально-правовою охороною дитинства і соціальним вихованням. Під соціально-правовою охороною розуміється контроль держави за дотриманням прав маленьких громадян, а також роз’яснення цих прав дітям і батькам. Кожній дитині необхідно познайомитися зі своїми правами. Діти повинні знати і … Продовжити читання “Конспект заняття «Ми всі різні, але ми всі рівні»”

Детальніше