Соціальний педагог

10.Гру.2019

Якими діти народжуються – ні від кого не залежить, але в наших силах зробити їх хорошими через правильне виховання.  Плутарх Сучасна сім’я несе найбільшу відповідальність за виховання дитини. Саме вона має виконувати головне завдання – забезпечувати матеріальні та педагогічні умови для духовного, морального, інтелектуального й фізичного розвитку своїх дітей.Конституційним обов’язком батьків є утримання своїх дітей до повноліття. Законом України «Про освіту» … Продовжити читання “Поради батькам з правового виховання дошкільників”

Детальніше
22.Лис.2019

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ІНФОРМУЄ, ЩО У ПЕРІОД З 25 ЛИСТОПАДА ДО 10 ГРУДНЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ  НАСИЛЬСТВА”. Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. тисячі громадян та сотні держав і громадських організацій з більш  ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючи … Продовжити читання “УКРАЇНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДЛЯ ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА””

Детальніше
14.Лис.2019

  Я ЧЕКАЮ НА ТЕБЕ…. ВАМ НЕ ПОТРІБНО ЗМІНЮВАТИ  ВЕСЬ СВІТ… ЗМІНІТЬ ЖИТТЯ ОДНІЄЇ ДИТИНИ!!! УСИНОВЛЕННЯ  – це сім’я назавжди Кількість усиновлених дітей – необмежена. Усиновлення дітей можливе у віці від 2 місяців до 18 років. Прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік та місце народження дитини змінюється. Дитина втрачає усі права і зобов’язання … Продовжити читання “ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ РАДІСТЬ ВИХОВАННЯ В СІМ’Ї”

Детальніше
14.Лис.2019

Педагоги все частіше говорять про те, що виховання дошкільнят вимагає гендерного підходу. Не всі батьки знають значення цього терміна. Гендерне виховання дітей дошкільного віку має на увазі облік індивідуальних особливостей малюків відповідно до їх статі. У сучасному світі можна побачити, що багато чоловіків слабкі і нерішучі. Жінки ж є більш сильними. Вони здатні виконувати роль … Продовжити читання “Гендерний аспект у вихованні дошкільників”

Детальніше
01.Лис.2019

Шановні батьки!!! У дошкільному закладі у період  з 1 листопада по 31 листопада 2019 року відбудеться благодійна акція «Добро в серці май – ближньому допомагай!» Умови акції: У переході до спортивної зали (ІІ поверх) будуть стояти коробки, в які можна покласти речі, яких потребують інші сім’ї (одяг, взуття, іграшки, книжки, канцелярські товари). Просимо Вас розкладати … Продовжити читання “Благодійна акція “Добро в серці май – ближньому допомагай!””

Детальніше
error: Content is protected !!