Соціальний педагог

24.Кві.2023

Управління ювенальної превенції Національної поліції України інформує про розроблення та використання мобільного застосунку «Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, що зникли безвісті, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій. Мобільний застосунок є складовою механізму комплексної системи … Продовжити читання “Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей”

Детальніше
05.Кві.2023

“ Бути готовим до школи не означає вміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи означає бути готовим всьому цьому навчитися … ” Венгер Л. А. Початок навчання дитини в першому класі – складний і відповідальний етап у її житті, адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності, а … Продовжити читання “Для батьків майбутніх першокласників”

Детальніше
05.Кві.2023

ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях для охоплення найуразливіших дітей та молоді, які найбільше потребують допомоги. Ми працюємо над тим, щоб зберегти їхні життя. Захистити їхні права. Уберегти їх від шкоди. Дати їм дитинство, в якому вони будуть захищеними, здоровими та освіченими. Дати їм рівні можливості реалізувати свій потенціал, щоб одного дня вони могли … Продовжити читання “Про ЮНІСЕФ”

Детальніше
03.Кві.2023

* Розпочинайте підготовку до школи з ігор, під час яких діти могли б набути нових знань, умінь і навичок, а також розвивати свої здібності. Мова гри найбільш зрозуміла дітям, тому грайтеся з ними («Чого не стало?», «Що змінилося?», «Слова-міста», «На­зви одним словом», «Я знаю п’ять назв квітів, посуду, меблів…» тощо).    * Дотримуйтеся систематичності занять: 10-15 хвилин щодня можуть … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків щодо формування у старших дошкільників  позитивного ставлення до школи”

Детальніше
30.Бер.2023

Виховати дітей всебічно розвиненими, духовно багатими, фізично досконалими, працьовитими, високоморальними громадянами Української держави, зі сформованою національною свідомістю, які люблять рідну землю, поважають свій народ , – спільне завдання дошкільного закладу та родини.      Батько та мати – найкращі вихователі й повинні   Впливати на поведінку своїх дітей навіть тоді, коли їх немає вдома. А.Макаренко … Продовжити читання “Національно-патріотичне виховання дітей”

Детальніше