Практичний психолог

20.Тра.2020

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам. Інколи батькам складно переселити малечу, тому ми приготували для вас добірку “хитрощів”, з якими процес переходу до свого ліжка буде набагато простішим. Допоможіть дитині побачити в “переселенні” позитивні … Продовжити читання “8 ХИТРОЩІВ ПРО ТЕ, ЯК ПЕРЕСЕЛИТИ ДИТИНУ ДО ВЛАСНОГО ЛІЖКА”

Детальніше
06.Тра.2020

  Чимало батьків нехтують режимом дня своєї дитини. Як наслідок, до шести років у багатьох дітей у тій чи іншій формі розвивається невротичний стан, з’являються маніпулятивні й істеричні прояви. Батьків такі обставини дратують, хоча їх можна було уникнути.  Яку ж роль у розвитку дитини відіграє режим дня та чи справді так важливо його дотримуватися? Для … Продовжити читання “Навіщо дітям потрібен режим дня.”

Детальніше
05.Тра.2020

Зазвичай батьків майбутніх першокласників хвилює безліч запитань: чи зможе їхня дитина навчатися в школі, чи досить вона розвинена, що їй слід уміти напередодні навчання в школі. За допомогою цього тесту Ви можете оцінити підготовленість Вашої дитини до школи. Відповідайте на запитання «так» або «ні». Чи часто Ваша дитина заявляє про своє бажання йти до школи? Вашу дитину найбільше … Продовжити читання “Тест “Чи готова дитина йти до школи””

Детальніше
21.Кві.2020

Одне з найбільш неприємних відчуттів — це страх. Він вважається ганебним і тому традиційно засуджується людьми. Але це одне з почуттів, дане нам природою і дано не даремно. Психологи виділяють близько 30 основних страхів — від самотності і страху перед лікарем і до страху перед казковими персонажами. Виникають і переживають страх діти близько місяця, але … Продовжити читання “Дитячі страхи”

Детальніше
06.Кві.2020

Вікові особливості розвитку дитячої пам’яті Пам’ять – головний фактор розвитку пізнавальної сфери дитини. Тому її розвитку необхідно приділяти особливу увагу. У міру дорослішання дитина запам’ятовує обличчя своєї бабусі, слова й кольори, імена своїх друзів у дитячому садку, вірші, які їй читають батьки й багато іншого. Коли дитина запам’ятовує алфавіт, це стає першим кроком до того, … Продовжити читання “Вікові особливості розвитку дитячої пам’яті”

Детальніше
error: Content is protected !!