Практичний психолог

05.Кві.2023

Зазвичай батьків майбутніх першокласників хвилює безліч запитань: чи зможе їхня дитина навчатися в школі, чи досить вона розвинена, що їй слід уміти напередодні навчання в школі. За допомогою цього тесту Ви можете оцінити підготовленість Вашої дитини до школи. Відповідайте на запитання «так» або «ні». Чи часто Ваша дитина заявляє про своє бажання йти до школи? Вашу дитину найбільше … Продовжити читання “Тест “Чи готова дитина йти до школи””

Детальніше
03.Кві.2023

Про увагу дошкільника Характерною рисою дитини дошкільного віку є те, що її увагу привертають привабливі зовні предмети. Увага залишається доти зосередженою, поки зберігається інтерес до об’єктів: предметів, подій, людей. Увага в цьому віці є мимовільною і рідко виникає під впливом якої-небудь поставленої мети. Появі й розвитку довільної уваги передує формування регульованого сприйняття й активне володіння … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків майбутніх першокласників “Як розвивати навчальні здібності дитини””

Детальніше
22.Бер.2023

« ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО ШКОЛИ – НЕОБХІДНА УМОВА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ»          Сьомий рік життя належить до перехідного («кризового») віку. Такі періоди характеризуються особливо швидкими змінами як у фізичному, так і в психічному розвитку дітей. Швидкість змін у перехідні періоди розвитку настільки значна, що буквально кожен місяць життя приносить щось нове. Готовність до школи не … Продовжити читання “« ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО ШКОЛИ – НЕОБХІДНА УМОВА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ»”

Детальніше
11.Сер.2022

 

Детальніше
11.Сер.2022

 

Детальніше