Психолог

10.Гру.2019

У сучасному суспільстві, де щороку посилюються вимоги до маленької особистості, де відбуваються зміни життєвих догм, такі короткочасні стани, як тривожність, агресивність, замкнутість, перетворюються на стійкі. Не кожна дитина здатна впоратись з такими вимогами, і це провокує до постійності негативних станів, які суттєво впливають на здоров’я кожного.    Серед багатьох факторів, від яких залежить майбутнє держави, одним … Продовжити читання “Особливості психологічного здоров’ я дошкільників”

Детальніше
19.Лип.2019

      Відомо, що процес адаптації – це постійний процес, який супроводжує людину впродовж усього життя. Науковці визначають адаптацію як пристосування будови і функцій організму, його органів і клітини до умов середовища, спрямоване на збереження рівноваги.     Адаптація (з лат. «пристосування») – пристосування організму, що відбувається на різних рівнях: фізіологічному, соціальному, психологічному.   … Продовжити читання “Особливості адаптації дітей до умов дошкільного навчального закладу.”

Детальніше
28.Бер.2019

10 заповідей Януша Корчака для батьків Януш Корчак – видатний польський педагог, письменник, лікар і громадський діяч, який відмовився врятувати своє життя тричі. У перший раз це сталося, коли Януш прийняв рішення не емігрувати до Палестини перед окупацією Польщі, щоб не залишати Будинок сиріт напризволяще напередодні страшних подій. Вдруге – коли відмовився бігти з варшавського гетто. Втретє було так. … Продовжити читання “10 заповідей Януша Корчака для батьків”

Детальніше
22.Гру.2018

« ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО ШКОЛИ – НЕОБХІДНА УМОВА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ»          Сьомий рік життя належить до перехідного («кризового») віку. Такі періоди характеризуються особливо швидкими змінами як у фізичному, так і в психічному розвитку дітей. Швидкість змін у перехідні періоди розвитку настільки значна, що буквально кожен місяць життя приносить щось нове. Готовність до школи не … Продовжити читання “« ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО ШКОЛИ – НЕОБХІДНА УМОВА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ»”

Детальніше
12.Лис.2018

Семінар – практикум з педагогами закладу на тему “Використання мандал у роботі з дітьми та дорослими”      Мандала (санскр. मण्डल, «коло», «диск») — сакральний символ, що використовується при медитаціях в буддизмі, ритуальний предмет. Мандала — це геометричний символ складної структури, який інтерпретується як модель Всесвіту, «карта космосу».    Завдання мандалотерапії у роботі з дітьми   діагностика актуального настрою;      вивчення групових взаємин;·         психокорекція страхів і … Продовжити читання “Семінар – практикум з педагогами закладу на тему “Використання мандал у роботі з дітьми та дорослими””

Детальніше
error: Content is protected !!