Музичний керівник

09.Кві.2020

Фортепіано, акордеон Дія – благотворно впливають на утворення жовчного соку, захищають слизову від поразки Ефективний час доби – ранок Гітара Дія – гасить роздратування і «розвантажує» серце Ефективний час доби — о півдні Флейта Дія – відновлює функцію печінки Ефективний час доби – вечір, ніч Скрипка Дія – активізує тонкий кишечник Ефективний час доби-день Саксофон … Продовжити читання “Лікувальні музичні інструменти:”

Детальніше
30.Бер.2020

Виховувати у дітей інтерес до музики. Збагачувати музичні враження дітей, знайомлячи їх з різноманітними музичними творами. Ознайомлювати дітей з елементарними музичними поняттями, навчати найпростішим навичкам у   всіх видах музичної діяльності –      слухання музики, співи, музично-ритмічні рухи, гра на дитячих музичних інструментах; щирості, природності і виразності виконання  музичних творів. Розвивати емоційну чутливість, сенсорні … Продовжити читання “Головні завдання музичного виховання в дитячому садку”

Детальніше
12.Гру.2019

Співайте разом зі своєю дитиною вдома колискові, забавлянки, пісні-небилиці тощо. Слухайте разом із дитиною музику в живому виконанні, аудіозаписі. Музикуйте з дитиною на музичних інструментах – справжніх, іграшкових чи виготовлених власноруч. Імітуйте голоси персонажів під час читання з дитиною казок. Влаштовуйте вдома імпровізовані танцювальні виступи. Готуйте разом із дитиною в музичні ігри. Поєднуйте діяльність дитини … Продовжити читання “Поради для батьків від музичних керівників”

Детальніше
14.Тра.2018

Музичне мистецтво має величезне значення в розумовому, моральному, естетичному і фізичному вихованні. Починаємо працювати з дітьми у віці від півтора до шести років і проводжаємо їх в школу. На цьому етапі шляху тривалістю в п’ять років дітки систематично, послідовно займаються всіма видами музичної діяльності. Вчаться слухати музику, співати, танцювати, грати на музичних інструментах, виконувати ролі … Продовжити читання “Музичне виховання”

Детальніше