Методична скарбничка

19.Кві.2023

Це освітянська акція «Переможний Великдень». Пасочки прикрашали школярі та дошкільнятка Житомира. Також виготовляли обереги та листівки нашим військовим.

Детальніше
19.Кві.2023

Дітям про Великдень (для дітей дошкільного віку). Ознайомити з символікою орнаментів та кольорів у писанкарстві; з видами писанок. Учити цінувати красу, створену руками народних майстрів. Розвивати інтерес до пізнання народного мистецтва. Виховувати повагу до культурної спадщини народу, традицій, звичаїв; виховувати любов до прекрасного.

Детальніше
10.Кві.2023

 Освітянська акція «Переможний Великдень». Пасочки прикрашали школярі та дошкільнятка Житомира. Також виготовляли обереги та листівки нашим військовим.

Детальніше
31.Бер.2023

Народні ремесла Рідного краю. Мета: продовжувати знайомити дітей з народними ремеслами; ткацтвом, лозоплетінням, гончарством, вишивкою, різьбярством формувати інтерес до народних традицій; учити впізнавати та розрізняти різноманітні ремесла; виховувати патріотичні почуття на основі активізації цікавості до народних ремесл, почуття гордості за країну.

Детальніше
22.Бер.2023

    Формування в дітей розуміння того, що без української мови не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювання знань про красу і багатство української мови. Виховання любові до державної мови, збуджувати бажання розмовляти українською мовою.

Детальніше