Методична скарбничка

20.Гру.2021

 

Детальніше
22.Кві.2021

Згідно чинного законодавства, батьки (або особи, які їх замінюють) є відповідальними за освіту дити- ни. Так, у Сімейному кодексі України (ст. 150, п.2) зазначається, що батьки зобов’язані «піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та мо- ральний розвиток» та «забезпечити здобуття дити- ною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя» (ст. 150, п.3). … Продовжити читання “Відповідальність батьків щодо навчання дитини з особливими освітніми потребами”

Детальніше
22.Кві.2021

Ігри на відкритих майданчиках – улюблений відпочинок дітей у теплу пору. При цьому в Україні щорічно реєструють випадки вуличного травматизму, серед яких: поверхневі і глибокі рани, вивихи, розтягнення, травмування суглобів та м’язів, переломи кісток верхніх та нижніх кінцівок, пишуть у Центрі громадського здоров’я. Коли діти захоплені грою, вони не завжди розуміють, що ризикують травмуватися. Саме тому батькам … Продовжити читання “Безпека життєдіяльності дітей дошкільного віку у ЗДО та побуті Для керівництва у роботі керівникам та вихователям ЗДО з урахуванням роботи з батьками”

Детальніше
01.Бер.2021
Детальніше
01.Бер.2021

Викликати у дітей інтерес до творчості Лесі Українки, розширити і поглибити їхні знання про видатну українську поетесу, розвивати уміння оцінювати вчинки персонажів, визначати мотиви їхньої поведінки, знаходити засоби опису героїв, вчити дітей переказувати казку близько до тексту, розвивати пам’ять, увагу, зв’язне мовлення , виховувати інтерес до народної мудрості.

Детальніше