Методична скарбничка

16.Гру.2019

І буде сіятись Україною добро та щастя,І буде материнське свято.І буде в Україні, як в раю!І буде новий день, світанок неймовірний.Чути пісню солов’я,І трудівниця в небі пролетить бджола ,І знов у небі чути «Божий спас»,Сміються, граються у купі діти,З просоння посміхаються вуста,Наш тато став безсмертним,Його шанує вся земля—весь всесвіт!Шепочуть у захваті вуста,Ти чуєш ,брате, посміхнись,- … Продовжити читання “ЖДНЗ№52. Новорічне вітання АТОвців.”

Детальніше
13.Гру.2019

Мета: ознайомити вихователів з алгоритмом діяль­ності педагога в межах запропонованих іннова­ційних технологій; ознайомити вихователів із дидактично-ігровим матеріалом; надати методичні рекомендації щодо впровадження сучасних педагогічних техноло­гій логіко-математичного розвитку дошкіль­ників в освітній процес.  

Детальніше
09.Гру.2019

  Вас вітаю з Новим роком!Хай невпинним тихим крокомБілий та пухнастий снігЩастя сипле на поріг!Хай у Вас збуваєтьсяВсе, чого бажається!Хай здоров’я не покинеІ добробут в хату лине!

Детальніше
09.Гру.2019

Від 16 жовтня 2019р у ЖДНЗ№52 були проведенні заходи щодо соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями. Бесіди на теми: “Всі ми такі різні”, ” Ми різні – в цьому наше багатство, ми разом – в цьому наша сила”. “У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти”( ліплення “Погодуємо тваринок, конструювання … Продовжити читання “Міжнародний день осіб з інвалідністю”

Детальніше
13.Гру.2018

Адміністрація закладу щиро дякує нашим костелянам- Трофимчук Олені та Сікорській Тетяні за естетичне оформлення Новорічної панчохи та результативну, плідну працю.   Рік Новий-казковий час! Хай здивує щастям Вас Рік добра і рік кохання. Тож приймайте привітання. Бутьте добрі та здорові, Побажаємо любові, Світла й радощів багато, Щоб життя було, як свято!

Детальніше
error: Content is protected !!