Медична сестра

10.Гру.2021

 

Детальніше
29.Жов.2021

РОТАВІРУС У ДІТЕЙ — ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЗБУДНИК     Ротавірус — це група вірусів, що викликають кишковий грип, який особливо важко переносять діти віком від пів року до 2 років. Збудник захворювання може бути 9 видів, з яких шлунково-кишковий тракт людини вражають три, — A, B, C. Найчастіше спостерігається тип A. Вірус дуже довго існує … Продовжити читання “РОТАВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ У ДІТЕЙ”

Детальніше
17.Бер.2021
Детальніше
14.Тра.2020

Спалахи респіраторних захворювань можуть виникати тоді, коли серед людей з’являється новий штам вірусу, що і відбулося із SARS-CoV-2, який вперше було ідентифіковано у Китаї у січні 2020 року. Оскільки це новий вірус, у населення практично немає імунітету до нього. Це сприяє швидкому поширенню вірусу від людини до людини по всьому світу. Можуть пройти місяці, перш … Продовжити читання “ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЮ СІМ’Ю ВІД КОРОНАВІРУСА”

Детальніше
22.Кві.2020

Здоров’я дитини закладається змалечку, коли процеси розвитку  організму найбільш інтенсивні. Серед факторів, що забезпечують інтенсивний розвиток дитячого організму (гігієнічних, оздоровчих, педагогічних) харчування набуває одного із найголовніших значень, адже раціональне харчування дошкільника – необхідна умова його гармонійного росту, фізичного та нервово-психічного розвитку, стійкості до впливу інфекцій та інших негативних факторів зовнішнього середовища. Крім того, правильно організоване … Продовжити читання “Про харчування дошкільнят”

Детальніше