Медична сестра

11.Сер.2022

  Який запас води потрібен на одну людину? На одну людину в кризові часи потрібно близько 7,5 літрів води на добу, за умови, що людина здебільшого перебуває не в укритті, а у квартирі/будинку: для умивання та миття, приготування їжі, пиття та миття посуду.  За умов перебування в укритті, літраж зменшується залежно від можливостей сховища, наявності … Продовжити читання “Гігієна під час війни”

Детальніше
11.Сер.2022

  Як вберегти дитину від переохолодження в укритті: Насамперед подбайте про багатошаровість. Одягніть на дитину  мінімум 3 шари одягу,  а саме: ⇨ Базовий – трусики,майку та колготки,шкарпетки за потреби ⇨ Середній – вовняний светр,флісову кофтину ⇨ Верхній – куртку, штани, шарф, шапку і рукавички за потреби Оберіть одяг з натуральних або спеціальних матеріалів. Вона не обов’язково … Продовжити читання “Як вберегти дитину від переохолодження в укритті”

Детальніше
11.Сер.2022

У МОЗ нагадали про норми карантину для боротьби з ковідом під час війни Рекомендується дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу. Громадянам рекомендовано забезпечити отримання повного курсу вакцинації проти COVID-19. Не застосовуються норми щодо відсторонення від роботи невакцинованих співробітників тих професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Нагадаємо, українцям, які повертаються з-за кордону, дозволили … Продовжити читання “Норми карантину для боротьби з ковідом під час війни”

Детальніше
02.Лют.2022

   Світові тенденції свідчать про стрімке поширення нового штаму COVID-19 “Омікрон”. Наразі щодо нього ще тривають дослідження, проте вже можна виокремити симптоми, які найчастіше зустрічаються у хворих на вказаний штам.     Зокрема, у 73% випадків зустрічається нежить, у 67,5% – головний біль, у 63,5% – втома. Також у 60% випадків спостерігається чхання та біль у … Продовжити читання “Симптоматика нового штаму коронавірусу “Омікрон””

Детальніше
10.Гру.2021

 

Детальніше