Медична сестра

17.Бер.2021
Детальніше
14.Тра.2020

Спалахи респіраторних захворювань можуть виникати тоді, коли серед людей з’являється новий штам вірусу, що і відбулося із SARS-CoV-2, який вперше було ідентифіковано у Китаї у січні 2020 року. Оскільки це новий вірус, у населення практично немає імунітету до нього. Це сприяє швидкому поширенню вірусу від людини до людини по всьому світу. Можуть пройти місяці, перш … Продовжити читання “ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЮ СІМ’Ю ВІД КОРОНАВІРУСА”

Детальніше
22.Кві.2020

Здоров’я дитини закладається змалечку, коли процеси розвитку  організму найбільш інтенсивні. Серед факторів, що забезпечують інтенсивний розвиток дитячого організму (гігієнічних, оздоровчих, педагогічних) харчування набуває одного із найголовніших значень, адже раціональне харчування дошкільника – необхідна умова його гармонійного росту, фізичного та нервово-психічного розвитку, стійкості до впливу інфекцій та інших негативних факторів зовнішнього середовища. Крім того, правильно організоване … Продовжити читання “Про харчування дошкільнят”

Детальніше
05.Бер.2020
Детальніше
23.Січ.2020

Що таке свинячий грип штаму H1N1? Це вірусне гостре респіраторне захворювання. Свинячий грип штаму (H1N1) отримав таку назву, бо найбільше схожий за генетичними ознаками до грипу у свиней. Однак доведено, що мутація вірусу відбулася саме після зараження людиною свині і передається цей вірус винятково від людини до людини. Свинячий грип небезпечний тим, що може легко перейти у вірусну пневмонію, а уже … Продовжити читання “Що таке свинячий грип штаму H1N1?”

Детальніше