Статті

20.Тра.2020

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам. Інколи батькам складно переселити малечу, тому ми приготували для вас добірку “хитрощів”, з якими процес переходу до свого ліжка буде набагато простішим. Допоможіть дитині побачити в “переселенні” позитивні … Продовжити читання “8 ХИТРОЩІВ ПРО ТЕ, ЯК ПЕРЕСЕЛИТИ ДИТИНУ ДО ВЛАСНОГО ЛІЖКА”

Детальніше
19.Тра.2020

Сенсорно-моторна інтеграція – це несвідомий процес в нашому мозку, який організовує і фільтрує інформацію отриману від органів чуттів і дозволяє людині усвідомлено і адекватно діяти. Іншими словами, – це нормальна взаємодія наших почуттів, яка дозволяє виконувати повсякденні дії і адекватно функціонувати в соціумі. КЛАСИФІКАЦІЯ СЕНСОРНИХ СИСТЕМ: Зорова Слухова Нюхова Смакова Тактильна (відчуття дотику) Вестибулярна (відчуття руху/рівноваги) … Продовжити читання “СЕНСОРНА ІНТЕГРАЦІЯ. ВЕСТИБУЛЯРНА СЕНСОРНА СИСТЕМА. СИМПТОМИ ПОРУШЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТА ЧІТКІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РОЗВИТКУ ВЕСТИБУЛЯРНОЇ СИСТЕМИ ВАШОЇ ДИТИНИ”

Детальніше
15.Тра.2020

У 1989році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім’ї. Мета — поглиблення розуміння питань родини, об’єднання можливостей різних країн для розв’язання всіх найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає. Отже, 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім’ї, який відзначається щороку 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї — єдність … Продовжити читання “МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї”

Детальніше
14.Тра.2020

Спалахи респіраторних захворювань можуть виникати тоді, коли серед людей з’являється новий штам вірусу, що і відбулося із SARS-CoV-2, який вперше було ідентифіковано у Китаї у січні 2020 року. Оскільки це новий вірус, у населення практично немає імунітету до нього. Це сприяє швидкому поширенню вірусу від людини до людини по всьому світу. Можуть пройти місяці, перш … Продовжити читання “ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЮ СІМ’Ю ВІД КОРОНАВІРУСА”

Детальніше
08.Тра.2020

Кожна дитина вчиться досягати своїх цілей, шукає різні шляхи, експериментує. Це цілком нормальний процес. Питання в тому, яким шляхом дорослі дозволяють їй цих цілей досягти. Як правильно реагувати, коли дитина намагається домогтися свого істерикою?   Головне правило: ні в якому разі не можна піддаватися емоційним маніпуляціям дитини. Не можна поступатися дитині коли вона плаче чи кричить … Продовжити читання “ДЕМОНСТРАТИВНА ІСТЕРИКА: ЯК РЕАГУВАТИ?”

Детальніше
error: Content is protected !!