Статті

23.Січ.2020

Що таке свинячий грип штаму H1N1? Це вірусне гостре респіраторне захворювання. Свинячий грип штаму (H1N1) отримав таку назву, бо найбільше схожий за генетичними ознаками до грипу у свиней. Однак доведено, що мутація вірусу відбулася саме після зараження людиною свині і передається цей вірус винятково від людини до людини. Свинячий грип небезпечний тим, що може легко перейти у вірусну пневмонію, а уже … Продовжити читання “Що таке свинячий грип штаму H1N1?”

Детальніше
23.Січ.2020

  Мабуть, найкумедніша хвороба з нашого дитинства. Мені, принаймні, запам’яталося, як весело ми з мамою змащували прищики зеленкою, граючись у звірів. Все тоді пройшло легко і без ускладнень, хоча перехворіли всі члени сім’ї. Однак вітрянка не настільки безпечна, як багато хто думає. Що важливо знати про це поширене захворювання, нам розповідає сімейний лікар Ярослава Троц. … Продовжити читання “Вітрянка. 5 важливих фактів.”

Детальніше
23.Січ.2020

Довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Детальніше
16.Гру.2019

І буде сіятись Україною добро та щастя,І буде материнське свято.І буде в Україні, як в раю!І буде новий день, світанок неймовірний.Чути пісню солов’я,І трудівниця в небі пролетить бджола ,І знов у небі чути «Божий спас»,Сміються, граються у купі діти,З просоння посміхаються вуста,Наш тато став безсмертним,Його шанує вся земля—весь всесвіт!Шепочуть у захваті вуста,Ти чуєш ,брате, посміхнись,- … Продовжити читання “ЖДНЗ№52. Новорічне вітання АТОвців.”

Детальніше
13.Гру.2019

Мета: ознайомити вихователів з алгоритмом діяль­ності педагога в межах запропонованих іннова­ційних технологій; ознайомити вихователів із дидактично-ігровим матеріалом; надати методичні рекомендації щодо впровадження сучасних педагогічних техноло­гій логіко-математичного розвитку дошкіль­ників в освітній процес.  

Детальніше
error: Content is protected !!