Статті

15.Гру.2022
Детальніше
08.Гру.2022
Детальніше
07.Гру.2022

Майстер-клас вихователя-методиста для педагічних працівників  МОЛИТВА ЗА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА Передвічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною потугою стань сьогодні на захист твоїх вірних синів і доньок, що, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу. Будь для кожного з них силою і міццю, вірною опорою у миті випробувань і світлим обрієм у сутінках загроз. … Продовжити читання “Мотанка-ангел для захисників”

Детальніше
06.Гру.2022

Розроблена вихователем- методистом інтелектуальна карта- план роботи для вихователів та батьків на час дії воєнного стану: -рекомендації щодо здійснення освітньої діяльності з питань дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану: -заходи захисту вихованців під час освітнього процесу в умовах воєнного стану та надзвичайної ситуації; -план дій вихователів та батьків   у випадку надзвичайної ситуації.

Детальніше
18.Лис.2022

По всьому світу 13 листопада відзначалося, напевно, найдобріше свято – День доброти. Він не має великої історії, що сягає століть, але вже завоював серця багатьох. День доброти 2022 покликаний нагадати про почуття і моральні якості, які відходять на другий план через швидкий ритм життя. У нашому високотехнологічному світі доброту і сердечність стали забувати і замінювати … Продовжити читання “День доброти”

Детальніше