Статті

18.Тра.2023

Батьківські збори у форматі квест- гри на тему «День матері» у ЗНМ групі «Барвінок» підготувала та провела вчитель-логопед Боровська Марія Леонідівна Мета : виховувати у дітей добре ставлення до матусь, прагнення їй допомагати, радувати її; сприяти створенню теплих стосунків у родині; розвивати артистичність та творчість; сприяти вмінню працювати в команді, виховувати дружні стосунки між дітьми; … Продовжити читання “Батьківські збори у форматі квест- гри на тему «День матері»”

Детальніше
24.Кві.2023

Управління ювенальної превенції Національної поліції України інформує про розроблення та використання мобільного застосунку «Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, що зникли безвісті, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій. Мобільний застосунок є складовою механізму комплексної системи … Продовжити читання “Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей”

Детальніше
19.Кві.2023

Це освітянська акція «Переможний Великдень». Пасочки прикрашали школярі та дошкільнятка Житомира. Також виготовляли обереги та листівки нашим військовим.

Детальніше
19.Кві.2023

Дітям про Великдень (для дітей дошкільного віку). Ознайомити з символікою орнаментів та кольорів у писанкарстві; з видами писанок. Учити цінувати красу, створену руками народних майстрів. Розвивати інтерес до пізнання народного мистецтва. Виховувати повагу до культурної спадщини народу, традицій, звичаїв; виховувати любов до прекрасного.

Детальніше
13.Кві.2023
Детальніше