Статті

20.Гру.2021

 

Детальніше
10.Гру.2021

 

Детальніше
23.Лис.2021

Конспект заняття «Ми всі різні, але ми всі рівні» для дітей старшого дошкільного віку Вступ Процес формування особистості обумовлений соціально-правовою охороною дитинства і соціальним вихованням. Під соціально-правовою охороною розуміється контроль держави за дотриманням прав маленьких громадян, а також роз’яснення цих прав дітям і батькам. Кожній дитині необхідно познайомитися зі своїми правами. Діти повинні знати і … Продовжити читання “Конспект заняття «Ми всі різні, але ми всі рівні»”

Детальніше
22.Лис.2021

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ІНФОРМУЄ, ЩО У ПЕРІОД З 25 ЛИСТОПАДА ДО 10 ГРУДНЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ  НАСИЛЬСТВА”. Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. тисячі громадян та сотні держав і громадських організацій з більш  ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючи … Продовжити читання “УКРАЇНА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДЛЯ ВСЕСВІТНЬОЇ АКЦІЇ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА””

Детальніше
29.Жов.2021

РОТАВІРУС У ДІТЕЙ — ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ЗБУДНИК     Ротавірус — це група вірусів, що викликають кишковий грип, який особливо важко переносять діти віком від пів року до 2 років. Збудник захворювання може бути 9 видів, з яких шлунково-кишковий тракт людини вражають три, — A, B, C. Найчастіше спостерігається тип A. Вірус дуже довго існує … Продовжити читання “РОТАВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ У ДІТЕЙ”

Детальніше