Статті

16.Чер.2021

      Відомо, що процес адаптації – це постійний процес, який супроводжує людину впродовж усього життя. Науковці визначають адаптацію як пристосування будови і функцій організму, його органів і клітини до умов середовища, спрямоване на збереження рівноваги.     Адаптація (з лат. «пристосування») – пристосування організму, що відбувається на різних рівнях: фізіологічному, соціальному, психологічному.   … Продовжити читання “Особливості адаптації дітей до умов дошкільного навчального закладу.”

Детальніше
23.Кві.2021

  Протягом 2020 – 2021н.рр у закладі було проведено три засідання педагогічної ради:      1.Забезпечення безумовного виконання норм та правил безпеки  учасників  освітнього процесу та їх безпечної поведінки в предметно – ігровому середовищі.       2.Ефективність використання методів та форм роботи по розвитку в дітей  інтересу до навколишньої        дійсності. Результати … Продовжити читання “Методична робота.”

Детальніше
22.Кві.2021

Згідно чинного законодавства, батьки (або особи, які їх замінюють) є відповідальними за освіту дити- ни. Так, у Сімейному кодексі України (ст. 150, п.2) зазначається, що батьки зобов’язані «піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та мо- ральний розвиток» та «забезпечити здобуття дити- ною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя» (ст. 150, п.3). … Продовжити читання “Відповідальність батьків щодо навчання дитини з особливими освітніми потребами”

Детальніше
22.Кві.2021

Ігри на відкритих майданчиках – улюблений відпочинок дітей у теплу пору. При цьому в Україні щорічно реєструють випадки вуличного травматизму, серед яких: поверхневі і глибокі рани, вивихи, розтягнення, травмування суглобів та м’язів, переломи кісток верхніх та нижніх кінцівок, пишуть у Центрі громадського здоров’я. Коли діти захоплені грою, вони не завжди розуміють, що ризикують травмуватися. Саме тому батькам … Продовжити читання “Безпека життєдіяльності дітей дошкільного віку у ЗДО та побуті Для керівництва у роботі керівникам та вихователям ЗДО з урахуванням роботи з батьками”

Детальніше
20.Кві.2021

Закон України “Про охорону дитинства” –  Закон визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет, що має важливе значення для забезпечення національної безпеки України, ефективності внутрішньої політики держави, і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні встановлює основні засади державної політики у … Продовжити читання “Закон України “Про охорону дитинства””

Детальніше