Протидія булінгу

01.Вер.2022
Детальніше
15.Сер.2022

Порядок реагування на випадки булінгу (цькування) в закладі освіти 1.При встановленні факту або підозрі на наявність булінгу (цькування) батьки, законні представники дитини, вихователь, сама дитина або інші учасники освітнього процесу повідомляють про це адміністрацію закладу освіти. 2.Керівник закладу освіти отримавши заяву про випадок боулінгу (цькування) невідкладно реагує на представлені факти: 2.1. Приймає рішення про проведення … Продовжити читання “Увага! Булінг!”

Детальніше
15.Сер.2022

Види булінгу в дитсадку Булінг(від англ. to bull— переслідувати) — свідома агресивна поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої. Як організувати інклюзивне освітнє середовище Булінг у ДНЗ (ЗДО) може проявлятися як тиск: психологічний фізичний. Часто діти застосовують і фізичний, і психологічний тиск на жертву. Наприклад, образи, приниження, ігнорування, непоступливість, погрози, побиття під час ігор. … Продовжити читання “Булінг”

Детальніше
15.Січ.2022

ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПРОБЛЕМАМИ БУЛІНГУ В УКРАЇНІ   Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні   Тематика  UNICEF інформування батьків та дітей про булінг та протидія йому  Благодійний фонд “Kiddo” протидія булінгу Громадська організація “Студена” недискримінаційне навчання Український інститут дослідження екстремізму  дитяче насилля  ЖІНОЧИЙ КОНСОРЦІУМ УКРАЇНИ Попередження та подолання насильства в дитячому середовищі Український фонд … Продовжити читання “Булінг та його протидія”

Детальніше