Новини

10.Січ.2022

    З 04 січня 2022 року харчування дітей ЖДНЗ №52 здійснюється за новим  Примірним чотиритижневим сезонним меню на зимовий період, відповідно Постанови Кабінету Міністерства України від 24.03.2021рокуи № 305.     «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Детальніше
30.Гру.2021

    Щиро дякуємо батькам наших вихованців, колективу та адміністрації, що прийняли участь в  благодійній  акції від Благодійний фонд “Роби добро, даруй надію”  та допомогли діткам з Тетерівського будинку-інтернату.     А також за учать в акції від Благодійного фонду “Надія Є”  «На святого Миколая творча іскорка палає», присвяченій 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді у вигляді … Продовжити читання “Участь в благодійних акціях”

Детальніше
20.Гру.2021

Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка».  Для чого започаткована програма? Президентом України ініційовано програму підтримки бізнесу, який зазнав втрат під час карантину. Держава вдячна тим людям, які вакцинувались, і пропонує за рахунок коштів, наданих за участь в кампанії вакцинації, підтримати підприємства зі сфери культури, спорту, перевезень. Бізнес не тільки бачитиме увагу … Продовжити читання “Програма цільового фінансування «єПідтримка».”

Детальніше
20.Гру.2021

 

Детальніше
20.Гру.2021

     

Детальніше