Новини

03.Січ.2023

Ось і пройшли всі святкові новорічні ранки в нашому садочку, які тривали з 20 по 29 грудня 2022року. В це казкове свято світ навколо стає яскравішим, очі світяться від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди. Так нехай примножаться казкові миті у вашому житті і всі бажання обов’язково збудуться. Новорічні ранки у кожному … Продовжити читання “Святкові новорічні ранки”

Детальніше
15.Гру.2022
Детальніше
07.Гру.2022

Майстер-клас вихователя-методиста для педагічних працівників  МОЛИТВА ЗА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА Передвічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною потугою стань сьогодні на захист твоїх вірних синів і доньок, що, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу. Будь для кожного з них силою і міццю, вірною опорою у миті випробувань і світлим обрієм у сутінках загроз. … Продовжити читання “Мотанка-ангел для захисників”

Детальніше
07.Гру.2022

З початку повномасштабної війни в Україні ніхто не залишився осторонь. Всі допомагали так, як могли. Не залишився осторонь і наш заклад. Наші працівники, батьки, діти старанно допомагали і допомагають заради однієї цілі – перемоги і закінчення війни.  До початку навчального року було приготовлено і відправлено військовим велика кількість  страв (вареники, зрази, пироги… )На Великдень невтомні … Продовжити читання “Благодійність в наших серцях”

Детальніше
06.Гру.2022

Розроблена вихователем- методистом інтелектуальна карта- план роботи для вихователів та батьків на час дії воєнного стану: -рекомендації щодо здійснення освітньої діяльності з питань дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану: -заходи захисту вихованців під час освітнього процесу в умовах воєнного стану та надзвичайної ситуації; -план дій вихователів та батьків   у випадку надзвичайної ситуації.

Детальніше