Новини

15.Тра.2020

У 1989році Асамблея ООН проголосила 1994 рік Міжнародним роком сім’ї. Мета — поглиблення розуміння питань родини, об’єднання можливостей різних країн для розв’язання всіх найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає. Отже, 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім’ї, який відзначається щороку 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї — єдність … Продовжити читання “МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї”

Детальніше
14.Тра.2020

Спалахи респіраторних захворювань можуть виникати тоді, коли серед людей з’являється новий штам вірусу, що і відбулося із SARS-CoV-2, який вперше було ідентифіковано у Китаї у січні 2020 року. Оскільки це новий вірус, у населення практично немає імунітету до нього. Це сприяє швидкому поширенню вірусу від людини до людини по всьому світу. Можуть пройти місяці, перш … Продовжити читання “ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЮ СІМ’Ю ВІД КОРОНАВІРУСА”

Детальніше
14.Тра.2020

Як стверджує східна мудрість: «Щастя — це лише вміння уникати нещастя». А нещастя, стрес — це не те, що з нами стається, а те, як ми сприймаємо складні обставини в житті. Щастя — це не зовнішні обставини, а наші внутрішні відчуття й оцінки. Переживайте неприємності в міру їх надходження. Не зациклюйтесь на неприємностях, коли вони звалюються … Продовжити читання “Рекомендації «Як пережити період труднощів»”

Детальніше
06.Тра.2020

  Чимало батьків нехтують режимом дня своєї дитини. Як наслідок, до шести років у багатьох дітей у тій чи іншій формі розвивається невротичний стан, з’являються маніпулятивні й істеричні прояви. Батьків такі обставини дратують, хоча їх можна було уникнути.  Яку ж роль у розвитку дитини відіграє режим дня та чи справді так важливо його дотримуватися? Для … Продовжити читання “Навіщо дітям потрібен режим дня.”

Детальніше
05.Тра.2020

Зазвичай батьків майбутніх першокласників хвилює безліч запитань: чи зможе їхня дитина навчатися в школі, чи досить вона розвинена, що їй слід уміти напередодні навчання в школі. За допомогою цього тесту Ви можете оцінити підготовленість Вашої дитини до школи. Відповідайте на запитання «так» або «ні». Чи часто Ваша дитина заявляє про своє бажання йти до школи? Вашу дитину найбільше … Продовжити читання “Тест “Чи готова дитина йти до школи””

Детальніше
error: Content is protected !!