Новини

19.Тра.2023

В рамках проведення тижня безпеки у дошкільному навчальному закладі № 52 відбулась зустріч вихованців із представниками кінологічної служби головного управління нацполіції в області. Незабутні емоції отримали дошкільнята спостерігаючи роботу кінологів. Під час пізнавального майстер-класу службові собаки продемонстрували  майстерність, навички пошуку та виявлення небезпечних речовин.

Детальніше
19.Тра.2023

Радіємо, що наш заклад долучився до проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. В рамках проекту наш заклад отримав неймовірні ігрові групові та індивідуальні набори для роботи з дітьми!!! Висловлюємо … Продовжити читання “Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»”

Детальніше
18.Тра.2023

Батьківські збори у форматі квест- гри на тему «День матері» у ЗНМ групі «Барвінок» підготувала та провела вчитель-логопед Боровська Марія Леонідівна Мета : виховувати у дітей добре ставлення до матусь, прагнення їй допомагати, радувати її; сприяти створенню теплих стосунків у родині; розвивати артистичність та творчість; сприяти вмінню працювати в команді, виховувати дружні стосунки між дітьми; … Продовжити читання “Батьківські збори у форматі квест- гри на тему «День матері»”

Детальніше
04.Тра.2023

Музей як спосіб пізнання світу містить великий потенціал для особистісного розвитку дошкільнят, він розширює «середовище існування» дитини вже з дошкільного віку, є місцем інтелектуального відпочинку. Використання засобів музейної педагогіки в дошкільному закладі дає змогу пробудити в дітях відчуття приналежності до свого роду, до рідної землі, прагнення долучатися до культури українського народу, його історії, традицій.

Детальніше
24.Кві.2023

Управління ювенальної превенції Національної поліції України інформує про розроблення та використання мобільного застосунку «Reunite Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, що зникли безвісті, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій. Мобільний застосунок є складовою механізму комплексної системи … Продовжити читання “Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей”

Детальніше