Насильство над дитиною залишає сліди назавжди

14.Січ.2021
Насильство над дитиною залишає сліди назавжди
Насильство над дитиною залишає сліди назавжди. Синці та рани можуть загоїтись, але залишаються психологічні наслідки. Дитина страждає також коли стає свідком насильства. Проблема насильства щодо дітей наразі стає особливо актуальною і через карантинні обмеження, повязані із пандемією #COVID19.
Допомога дитині, що постраждала від насильства, потребує терпіння, фаховості, залучення різних спеціалістів – юристів, медиків, психологів, соціальних працівників. Щоб створити простір для взаємодії заради такої дитини, ЮНІСЕФ допоможе відкрити перший в Україні центр для дітей, які постраждали від насильства 🤲.
Пілотний центр за європейською моделлю Барнахус (“будинок для дитини”) буде створено у Вінницькій області. Його ідея полягає у міждисциплінарності – для захисту прав дитини разом працюють спеціалісти різних сфер 🤝.
Разом із тим, спеціалісти центру будуть сприяти правосуддю дружньому до дитини – створювати максимально дружнє та нетравматичне середовище, у якому дитина зможе надати повну інформацію, необхідну для розслідування.
Вінницька обласна державна адміністрація,
“Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні,
Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх
Більш детально 👉 http://uni.cf/3ayPb3O
На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещении
Посилання за адресою:
 
 
 
 
 
error: Content is protected !!