COVID-19

15.Сер.2022

Що таке «новий» коронавірус? Новий коронавірус (CoV) – це новий штам коронавірусу. Захворювання, спричинене новим коронавірусом, вперше було виявлене у Вухані, Китай, та отримало назву коронавірусного захворювання 2019 (COVID-19). «CO» означає corona (корона), «VI» – virus (вірус) та «D» – disease (захворювання). Раніше це захворювання називали «новим коронавірусом 2019 року» або 2019-nCoV. COVID-19 – це новий вірус, пов’язаний із тим же … Продовжити читання “Коронавірусне захворювання (COVID-19): що повинні знати батьки?”

Детальніше
11.Сер.2022

У МОЗ нагадали про норми карантину для боротьби з ковідом під час війни Рекомендується дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу. Громадянам рекомендовано забезпечити отримання повного курсу вакцинації проти COVID-19. Не застосовуються норми щодо відсторонення від роботи невакцинованих співробітників тих професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Нагадаємо, українцям, які повертаються з-за кордону, дозволили … Продовжити читання “Норми карантину для боротьби з ковідом під час війни”

Детальніше
27.Січ.2022

    Сьогодні навіть дорослим важко сприймати новини про коронавірус, не панікуючи. А що там говорити про дітей. Чи помічали ви останнім часом не типову поведінку вашої малечі, їх вразливість чи тривожність? Зараз ваше завдання – підтримати малюка та навчити дотримуватись всіх рекомендацій. Так, карантин послабили, але загроза заразитись вірусом залишилась. Тому діти мають бути … Продовжити читання “Як розказувати дітям про коронавірус: топ порад.”

Детальніше
17.Бер.2021
Детальніше