Батькам

05.Кві.2023

“ Бути готовим до школи не означає вміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи означає бути готовим всьому цьому навчитися … ” Венгер Л. А. Початок навчання дитини в першому класі – складний і відповідальний етап у її житті, адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності, а … Продовжити читання “Для батьків майбутніх першокласників”

Детальніше
03.Січ.2023

Ось і пройшли всі святкові новорічні ранки в нашому садочку, які тривали з 20 по 29 грудня 2022року. В це казкове свято світ навколо стає яскравішим, очі світяться від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди. Так нехай примножаться казкові миті у вашому житті і всі бажання обов’язково збудуться. Новорічні ранки у кожному … Продовжити читання “Святкові новорічні ранки”

Детальніше
07.Гру.2022

З початку повномасштабної війни в Україні ніхто не залишився осторонь. Всі допомагали так, як могли. Не залишився осторонь і наш заклад. Наші працівники, батьки, діти старанно допомагали і допомагають заради однієї цілі – перемоги і закінчення війни.  До початку навчального року було приготовлено і відправлено військовим велика кількість  страв (вареники, зрази, пироги… )На Великдень невтомні … Продовжити читання “Благодійність в наших серцях”

Детальніше
21.Лис.2022

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; … Продовжити читання “Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”

Детальніше
14.Лис.2022

Про платформу «Цей портал створено як інструмент пошуку дітей, їх порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації», – Дарія Герасимчук, Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, координаторка порталу «Діти війни». Дана платформа була створена Міністерством реінтеграції разом з Національним інформаційним бюро за дорученням Офісу Президента України. “Діти війни” – це … Продовжити читання “Єдина платформа “Діти війни””

Детальніше