Батькам

03.Січ.2023

Ось і пройшли всі святкові новорічні ранки в нашому садочку, які тривали з 20 по 29 грудня 2022року. В це казкове свято світ навколо стає яскравішим, очі світяться від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди. Так нехай примножаться казкові миті у вашому житті і всі бажання обов’язково збудуться. Новорічні ранки у кожному … Продовжити читання “Святкові новорічні ранки”

Детальніше
07.Гру.2022

З початку повномасштабної війни в Україні ніхто не залишився осторонь. Всі допомагали так, як могли. Не залишився осторонь і наш заклад. Наші працівники, батьки, діти старанно допомагали і допомагають заради однієї цілі – перемоги і закінчення війни.  До початку навчального року було приготовлено і відправлено військовим велика кількість  страв (вареники, зрази, пироги… )На Великдень невтомні … Продовжити читання “Благодійність в наших серцях”

Детальніше
21.Лис.2022

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо: роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; … Продовжити читання “Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини”

Детальніше
14.Лис.2022

Про платформу «Цей портал створено як інструмент пошуку дітей, їх порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації», – Дарія Герасимчук, Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, координаторка порталу «Діти війни». Дана платформа була створена Міністерством реінтеграції разом з Національним інформаційним бюро за дорученням Офісу Президента України. “Діти війни” – це … Продовжити читання “Єдина платформа “Діти війни””

Детальніше
06.Жов.2022

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ Мета: розповісти про необхідність шанобливого ставлення до літніх людей;  уточнити та закріпити знання дітей про родину, членів сім’ї,  вчити їх розповідати  про свою родину, за допомогою дорослого складати розповіді за світлинами; поповнювати словниковий запас; розвивати зв’язне мовлення; виховувати доброту,  любов, пошану і турботливе ставлення до людей похилого віку, до … Продовжити читання “Година спілкування «Чого нас учать бабусі і дідусі»”

Детальніше