Батькам

22.Січ.2022

    Просимо Вас ознайомитись з новими стравами меню, за якими заклад працює з 04 січня 2022 року. II тижень. П’ятниця (вечеря) Фритата (італійський омлет):  у приготуванні цієї страви використовується: яйця курячі, сіль йодована, олія, томатна паста, горошок зелений. Запікається у пароконвектоматі до готовності. Цимес «Єврейський» – тушковані овочі (капуста, морква, цибуля). III тижень. П’ятниця … Продовжити читання “Шановні батьки! Ознайомтесь з новими стравами меню”

Детальніше
18.Січ.2022

    Стосунки з їжею починаються в ранньому дитинстві. На смакові вподобання і харчові звички дитини, без сумніву, впливає соціум (оточення), проте основи все ж закладаються в сім’ї. Саме батьки можуть побудувати міцний фундамент правильних харчових звичок, яких їхня дитина дотримуватиметься все життя.     Важливо розуміти: дитина не завжди буде поруч із вами. До … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО КОРИСНОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ЗМЕНШЕННЯ ВМІСТУ ЦУКРУ ТА СОЛІ”

Детальніше
18.Січ.2022

Формування правильних харчових звичок у дитини – запорука здоров’я у дорослому віці. Зокрема, це стосується таких найпоширеніших продуктів харчування, як сіль та цукор.     Сіль та цукор – продукти харчування, до вживання яких слід під­водити з обережністю. З одного боку, вони необхідні організму лю­дини, позаяк беруть участь у багатьох важливих процесах життєдіяль­ності. З іншого … Продовжити читання “Формування правильних харчових звичок у дитини”

Детальніше
10.Січ.2022

Набір дітей на 2022 – 2023 навчальний рік буде здійснюватися з травня 2022 року. Для цього обов’язково потрібно: 1. Копія додатку 13 до Правил (довідка про реєстрацію проживання дитини). 2. Копія свідоцтва про народження дитини. 3. Копія довідки про щеплення, форм а 063/0, завірена мокрою печаткою дільничного педіатра. 4. Довідка-виписка про стан здоров’я дитини від … Продовжити читання “Оголошення”

Детальніше
10.Січ.2022

    З 04 січня 2022 року харчування дітей ЖДНЗ №52 здійснюється за новим  Примірним чотиритижневим сезонним меню на зимовий період, відповідно Постанови Кабінету Міністерства України від 24.03.2021рокуи № 305.     «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Детальніше